Topladığımız Bilgiler

Sadece e-posta yoluyla veya doğrudan iletişim kurarak gönüllü olarak bize verdiğiniz bilgileri toplarız. Özellikle şunları içerir:

  • Adınız Soyadınız
  • E-posta adresiniz
  • Telefon numaranız
  • Adresiniz
  • Kişisel sağlık bilgileriniz (isterseniz)

Bu sitede toplanan bilgilerin tek sahipleri biziz. Hiçbir koşulda bilgileri satmayacağız veya kiralayacağız, organizasyonumuz veya web sitesi sağlayıcımız ve/veya yöneticisi dışında hiç kimseyle paylaşmayacağız.


Bilgilerinizi Nasıl Kullanacağız

Sadece sizinle iletişim kurmak amacıyla kullanacağız. Bize, e-posta aracılığıyla gelecekte sizi özel fırsatlar, yeni ürün veya hizmetler hakkında bilgilendirmek veya bu gizlilik politikasında değişiklikler yapmak için e-posta yoluyla ulaşmamızı istemezseniz, bize bildirmeniz durumunda size e-posta aracılığıyla ulaşabiliriz.


Güvenlik

Çevrimiçi

Web sitemiz aracılığıyla kredi kartı bilgisi veya sosyal güvenlik numarası talep etmiyoruz ve sağladığınız kişisel sağlık bilgileri gönüllüdür. Detayları vermenize gerek yoktur.

Çevrimdışı

Hassas bilgilerinizi çevrimdışı olarak koruyoruz. Size ulaşmak veya dosyanızı oluşturmak için ihtiyaç duyan çalışanlar dışında kimse buna erişim sağlamaz.


Yapabilecekleriniz

Bize gelecekteki iletişimlerden istediğiniz zaman vazgeçebilirsiniz. Bunu yapmak için aldığınız bir e-postaya yanıt vererek veya +90 (216) 302-6900 numarasını arayarak e-posta adresinizi listemizden kaldırabiliriz. İletişim formunu kullanarak veya +90 (216) 302-6900 numarasını arayarak şunları yapabilirsiniz:

Sizinle ilgili ne tür verilerimizin olduğunu öğrenebilirsiniz, varsa Sizinle ilgili herhangi bir veriyi değiştirebilir veya düzeltebilirsiniz Sizinle ilgili herhangi bir veriyi silebilirsiniz Verilerinizin kullanımıyla ilgili herhangi bir endişenizi dile getirebilirsiniz Sitemizden ayrılmak için sağladığımız herhangi bir bağlantıyı kullandığınızda dikkatli olun. Kişisel olarak tanımlanabilir bilgi toplayan diğer sitelerin gizlilik bildirimlerini okuyun. Bu diğer sitelerin içeriğinden veya gizlilik uygulamalarından sorumlu değiliz.

Gizlilik Politikası Değişiklikleri Bu Gizlilik Politikasını değiştirdiğimizde, Etkinlik Tarihini yayınlayacağız ve bu Gizlilik Politikası sayfasını görüntüleyerek herhangi bir değişiklik hakkında bilgilendirileceksiniz. İletişim Bilgileri Gizlilik politikamızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa veya gizlilik politikamıza uymadığımızı düşünüyorsanız, bize aşağıdaki bilgiler aracılığıyla ulaşabilirsiniz:

Telefon: +90 (216) 302-6900

Bağdat Cad. Zümrüt Apt. No: 378 Kat: 1 Daire: 5 Şaşkınbakkal Kadıköy / İstanbul TÜRKİYE

İletişim Formu için Lütfen Tıklayınız